Strana 5 z 25

Program na týden od 8.5. do 14.5.

  • úterý 9.5. běžecký trénink, sraz v 18:00 před sokolovnou
  • čtvrtek 11.5. mapový trénink, sraz v 17:00 před sokolovnou, zkusíme se připravit na víkendové závody ve sprintu
  • sobota 13.5. oblastní přebor ve sprintu a sprintových štafetách , odjezd bude upřesněn ve čtvrtek na tréninku

Program na týden od 24.4. do 30.4.

  • úterý 25.4. rozbory víkendových závodů + běžecký trénink. Sraz v 18:00 na fotbalovém stadionu, vezměte si krosovky, vyrazíme následně do Háje
  • čtvrtek 27.4. mapový trénink, sraz v 17:15 v Pozděchově u sjezdovky, kdo nemá dopravu, bude čekat v 17:00 před spořitelnou
  • jeden den z víkendu proběhne náhradní program za soustředění, čas a místo upřesním ve čtvrtek podle počasí

Program na týden od 17.4. do 23.4.

  • pondělí 17.4. uzávěrka přihlášek na OŽ v Pacetlukách 22.4.
  • úterý 18.4. společný, ale samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 před Sokolovnou, vrazte na vozíčkářský okruh, 10×20 vteřin do kopce (od sloupu ke sloupu)
  • čtvrtek 20.4. mapový trénink, sraz v 17:00 na Chrastěšově zde
  • sobota 22.4. oblastní závod Pacetluky, odjezd  bude upřesněn na tréninku

Program na týden 10.4. až 16.4.

  • úterý 11.4. běžecký trénink, sraz v 18:00u nás na terase, krosovky a tenké červené fixy sebou
  • čtvrtek 13.4. od 17:00 do 19:00 mapový trénink, sraz v 17:05 na Revice (hřiště). Jedno bude přistaveno před starou školou na náměstí TGM
  • sobota 15.4. oblastní závod Brno Bystrc, odjezd bude upřesněn na čtvrtečním tréninku
  • úterý 4.4. běžecký trénink, sraz v 18:00 na fotbalovém stadionu, tenké červené fixky sebou!
  • čtvrtek 6.4. až neděle 9.4. – Velikonoční soustředění Akademie ZK (Jizerky/Hradec)

Program na týden od 27.3. do 2.4.

  • úterý 28.3. běžecký trénink, sraz v 18:00 na náměstí u rohlíku, krosovky sebou
  • čtvrtek 30.3. od 17:00 do 18:00 tělocvična pro mladší žáky (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 30.3. od 17:00 do 18:00 běžecký trénink, sraz v 17:00 před tělocvičnou, tenké červené fixy sebou, poté až do 19:00 tělocvična – protahování, posilování a mapové rozbory
  • sobota 1.4. oblastní závod Vícov (PLU), odjezd upřesníme ve čtvrtek na tréninku

Program na první jarní týden (20.3. až 26.3.)

  • úterý 21.3. běžecký trénink, sraz v 18:00 u sokolovny, čelovky sebou
  • čtvrtek 23.3. od 17:00 do 18:00 tělocvična pro mladší žáky (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 23.3. od 17:00 do 18:00 běžecký trénink, sraz v 17:00 před tělocvičnou, poté až do 19:00 tělocvična – protahování, posilování a mapové rozbory
  • sobota 25.3. oblastní závod v Maršově (LCE), odjezd v 8:15 od spořitelny
  • neděle 26.3. uzávěrka přihlášek na oblastní závod v Plumově (1.4.)

Program na týden od 13.3. do 19.3.

  • úterý 14.3. běžecký trénink, sraz v 18:00 na náměstí před starou ZŠ, poběžíme fartlek směrem Revika, silničky a čelovky sebou
  • čtvrtek 16.3. od 17:00 do 18:00 tělocvična pro mladší žáky (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 16.3. od 17:00 do 18:00 běžecký trénink, sraz v 17:00 před tělocvičnou, poté až do 19:00 tělocvična – protahování, posilování a mapové rozbory
  • neděle 19.3. celodenní školení rozhodčích R3 ve Zlíně
  • neděle 19.3. uzávěrka přihlášek na 1.oblastní závod, který proběhne 25.3. v Maršově (LCE)

Program na týden od 27.2. do 5.3.

  • úterý 28.2. běžecký trénink, sraz v 18:00 před COOPem na Říčanské ulici, poběžíme fartlek směrem Revika, silničky a čelovky sebou
  • úterý 28.2. odesílám registraci do soutěžní sezony 2023, předběžný stav je zde. Náklady na registraci rostou, přihlaste se prosím ti z vás, kteří se letos nebudou účastnit závodů. díky
  • středa 1.3. odjezd na soustředění do Slovinska, v 5:45 vyzvednu Luucu, v 5:50 pak Toma
  • čtvrtek 2.3. od 17:00 do 18:00 tělocvična pro mladší žáky (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 2.3. od 17:00 do 18:00 běžecký trénink, sraz v 17:00 před tělocvičnou, poté až do 19:00 tělocvična – protahování, posilování a mapové rozbory (Jirka Vlček)
« Starší příspěvky Novější příspěvky »

© 2024 OB Vizovice

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑