Autor: Martin Marek (Strana 1 z 14)

Program na týden 13.6. až 19.6.

  • úterý 14.6. běžecký trénink, sraz v 18:00 v parku
  • čtvrtek 16.6. mapový trénink, sraz v 17:00 zde
  • sobota 18.6. – Žebříček B Morava Přečkovice, odjezd bude upřesněn ve čtvrtek na tréninku
  • neděle 19.6. – Žebříček B Morava Přečkovice, odjez bude upřesněn na sobotních závodech

Program na týden 6. 6. – 12. 6.

  • úterý 7. 6. – běžecký trénink – sraz v 18 hod. – info od Vlčáka
  • čtvrtek 9. 6. – mapový trénink – sraz v 17 hod v Pozděchově u sjezdovky
  • pátek 10.6. – uzávěrka přihlášek na Žebříček B Morava (18.-19.6.) v Přečkovicích (LCE)
  • sobota 11.6. oblastní dvojzávod v Zašové, odjezd bude upřesněn na čtvrtečním tréninku

Program na týden 16.5. až 22.5.

  • úterý 17.5. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět.
  • čtvrtek 19.5. mapový trénink, sraz v 17:00 v Pozděchově u sjezdovky
  • sobota 21.5. Žebříček B – Morava Ochoz u Brna, odjezd 9:15 od spořitelny
  • neděle 22.5. Žebříček B – Morava Ochoz u Brna, odjezd bude upřesněn po sobotním závodě

Program na týden 9.5. až 15.5.

  • úterý 10.5. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět.
  • středa 11.5 Přebor škol v orientačním běhu – Luhačovice, odjezd organizuje škola
  • čtvrtek 12.5. mapový trénink, sraz v 17:00 na Chrastěšově
  • sobota 14.5. oblastní závod ve Věžkách u Kroměříže. Já bohužel nejedu, chybí jedno auto s řidičem. Najde se někdo?

Program na týden 25.4. až 1.5.

  • úterý 26.4. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět.
  • čtvrtek 28.4. od 17:00 do 19:00 mapový trénink, sraz zde, čekají nás hvězdice speciál + COB pro nejmenší
  • členské příspěvky ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do konce dubna  na oddílový účet 2100036181/2010, do poznámky uveďte jméno
  • jsou spuštěny přihlášky na soustředění, zatím eviduji 19 přihlášených, termín pro přihlášení do 28.4.!!!

Program na týden 18.4. až 24.4.

  • úterý 19.4. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět.
  • čtvrtek 21.4. od 17:00 do 19:00 mapový trénink, sraz na Fajbrovce, čekají nás koridory a COB pro nejmenší
  • sobota 23.4. víceoblastní závod ve Valchově (Konice), odjezd bude upřesněn na čtvrtečním tréninku
  • členské příspěvky ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do konce dubna  na oddílový účet 2100036181/2010, do poznámky uveďte jméno

Program na týden 11.4. až 17.4.

Máme za sebou třetí oblastní závod sezony 2022, kde se znovu podařilo „podařilo“ posbírat hezké výsledky

Moc děkuji také všem, kteří v neděli i přes nepříznivé počasí dorazili na úklid lesa do Pozděchova.

Předvelikonoční program bude ovlivněn soustředěním SCM na Vysočině, tento týden se tedy ponese v tomhle duchu:

  • úterý 12.4. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět. Podrobnosti pošlu do skupiny.
  • čtvrtek 14.4. až neděle 17.4. soustředění SCM, přihlášeno 6 dorostenců z Vizovic
  • čtvrtek 14.4. od 17:00 do 19:00 mapový trénink, místo a čas bude upřesněno
  • pátek 15.4. uzávěrka přihlášek na víceoblastní závod ve Valchově (Konice)
  • členské příspěvky ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do konce dubna  na oddílový účet 2100036181/2010, do poznámky uveďte jméno

Program na týden 4.4.. až 10.4.

  • pondělí 4.4. uzávěrka přihlášek na oblastní závody v Přílepech (sobota 9.4.).
  • úterý 5.4. samostatný běžecký trénink, sraz v 18:00 na Slušovské ulici na tělese Baťovy dráhy, kluci běží do Jasenné a zpět, holky do Lutoniny a zpět. Podrobnosti pošlu do skupiny.
  • POZOR ZMĚNA!!! – čtvrtek 7.4. od 17:00 přípravka půjde také ven a pojedeme na trénink za ostatními (oblečení do lesa) – sraz před tělocvičnou do 17 hod. , kdo chce může přijet přímo na místo (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 7.4. od 17:00 do 19:00 mapový trénink pro celý oddíl, sraz v 17:00 nad Slušovicemi, buzoly a čipy sebou
  • sobota 9.4. Oblastní Mistrovství na krátké trati, Přílepy, odjez bude upřesněn ve čtvrtek na tréninku
  • neděle 10.4. úklid lesa, sraz kolem 9:00 v Pozděchově pod sjezdovkou. Po úklidu, mezi 12:00 -13:00 uděláme oheň a opečeme špekáčky.
  • členské příspěvky ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do konce dubna  na oddílový účet 2100036181/2010, do poznámky uveďte jméno

Program na týden 28.3. až 3.4.

  • pondělí 28.3. uzávěrka přihlášek na první oblastní závody ve Vlčnově (sobota 2.4.). Dopoledne sprint, odpoledne delší lesní sprint nebo kráká krátká?
  • čtvrtek 31.3. od 17:00 do 18:00 orienťácká přípravka v tělocvičně nové školy (Pavel Starosta)
  • čtvrtek 31.3. od 17:00 do 19:00 mapový trénink pro celý oddíl, sraz v 17:00 nad Slušovicemi, buzoly a čipy sebou
  • sobota 2.4. první Oblastní závod, Vlčnov, odjez bude upřesněn ve čtvrtek na tréninku
  • členské příspěvky ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do konce dubna  na oddílový účet 2100036181/2010, do poznámky uveďte jméno
« Starší příspěvky

© 2022 OB Vizovice

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑