Kategorie D10C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    65 m,  5 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 3 = 11:03:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00

Kategorie D12C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    70 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00 ? Tichá Marie TZL 0253 C 6 = 11:06:00 331231 Pišová Barbora LCE 0251 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00 ? Nevěřilová Kateřina LCE 0254 C 12 = 11:12:00 neregistro ? Kočová Halina TZL 0255 C 14 = 11:14:00 52692 Svobodová Klára LCE 0153 C 16 = 11:16:00 neregistro 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 18 = 11:18:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 20 = 11:20:00 ? Tichá Julie TZL 0252 C 22 = 11:22:00 ? Štěpančíková Nikola LCE 0255 C 24 = 11:24:00 neregistro 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 26 = 11:26:00 52682 Bednaříková Sára LCE 0252 C 28 = 11:28:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00

Kategorie D14C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   135 m, 16 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 3 = 11:03:00 ? Nešporová Alžběta TZL 0051 B 5 = 11:05:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 7 = 11:07:00 ? Paterová Klára TZL 0093 C 9 = 11:09:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 11 = 11:11:00 ? Tichá Veronika TZL 9951 C 13 = 11:13:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 15 = 11:15:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00

Kategorie D16C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 24 = 11:24:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 30 = 11:30:00

Kategorie D21C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   245 m, 19 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 0 = 11:00:00 53385 Bouzková Katka SVS 8151 C 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 6 = 11:06:00 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 8 = 11:08:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 10 = 11:10:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 12 = 11:12:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00 52217 Honnerová Blanka VPM 8051 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00

Kategorie D35C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   205 m, 15 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416058 Pišová Hana LCE 7053 C 33 = 11:33:00 ......................... VAK C 35 = 11:35:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 41 = 11:41:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 51 = 11:51:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 53 = 11:53:00 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 55 = 11:55:00

Kategorie D45C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   135 m, 16 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 11:35:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 37 = 11:37:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 39 = 11:39:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 41 = 11:41:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 43 = 11:43:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 45 = 11:45:00

Kategorie D55C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 40 = 11:40:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 42 = 11:42:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 48 = 11:48:00 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 50 = 11:50:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 52 = 11:52:00

Kategorie H10C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    65 m,  5 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 11:17:00 425432 Jochec Jan VIC 0304 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00

Kategorie H12C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    70 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53830 Kryštof Ivo HLV 0200 C 36 = 11:36:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 11:38:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 C 40 = 11:40:00 ? Pšenčík Jan VIC 0100 C 42 = 11:42:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 44 = 11:44:00 ? Pšenčík David VIC 0209 C 46 = 11:46:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 C 48 = 11:48:00 53123 Smolka Roman VIC 0102 B 50 = 11:50:00 ? Bartík Filip TZL 0202 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 54 = 11:54:00 2053585 Bitto Max LCE 0103 B 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 58 = 11:58:00 ? Chovanec Václav TZL 0201 C 60 = 12:00:00 2049539 Janík Patrik LCE 0101 C 62 = 12:02:00

Kategorie H14C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 4 = 11:04:00 2059744 Láznička Václav TZL 9901 B 6 = 11:06:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 8 = 11:08:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 10 = 11:10:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 12 = 11:12:00 7866 Pospíšil Štěpán KVS 0001 B 14 = 11:14:00 416069 Turza Tomáš LCE 9912 C 16 = 11:16:00 425421 Malý Vojtěch VIC 0005 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00

Kategorie H16C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   205 m, 15 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 29 = 11:29:00

Kategorie H18C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   270 m, 20 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438620 Turna Matyáš TZL 9603 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00

Kategorie H21C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   285 m, 24 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 9 = 11:09:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 11 = 11:11:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 13 = 11:13:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 ? Kadlček Václav NNN 8901 C 19 = 11:19:00 neregistro 8920 Háj Jakub TZL 8501 C 21 = 11:21:00 8877 Honner Jaroslav VPM 7802 C 23 = 11:23:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 25 = 11:25:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 R 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 31 = 11:31:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 33 = 11:33:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 35 = 11:35:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 37 = 11:37:00 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 47 = 11:47:00 53388 Bouzek Petr SVS 7901 C 49 = 11:49:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 51 = 11:51:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 53 = 11:53:00 2032161 Chovanec David TZL 9502 A 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00

Kategorie H35C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   270 m, 20 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 0 = 11:00:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 2 = 11:02:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 4 = 11:04:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 6 = 11:06:00 ......................... VAK C 8 = 11:08:00 53687 Pospíšil Radim KVS 7200 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00

Kategorie H45C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   200 m, 16 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 11:21:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 23 = 11:23:00 53807 Tomášek Pavel OTK 5800 C 25 = 11:25:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 27 = 11:27:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 29 = 11:29:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 31 = 11:31:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00

Kategorie H55C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 11:34:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 36 = 11:36:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 38 = 11:38:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 40 = 11:40:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 42 = 11:42:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 48 = 11:48:00 2021851 Šebela Bedřich KVS 5801 C 50 = 11:50:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 52 = 11:52:00 426340 Válek Jaroslav EZL 5213 C 54 = 11:54:00

Kategorie H65C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 11:22:00 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 24 = 11:24:00 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 26 = 11:26:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 28 = 11:28:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 30 = 11:30:00 52347 Kunz Antonín OTK 4729 C 32 = 11:32:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 34 = 11:34:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 36 = 11:36:00

Kategorie HD10N

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    70 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 11:21:00 ? Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 23 = 11:23:00 neregistro ? Šuráňová Pavlína TZL 0497 C 25 = 11:25:00 neregistro 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00 ? Bednařík Sebastián LCE 0401 C 31 = 11:31:00 ? Jedruchová Štěpánka TZL 0350 C 33 = 11:33:00 53683 Matuška Václav KVS 0302 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00 ? Mrkvičková Ema TZL 0451 C 39 = 11:39:00 neregistro ......................... VAK C 41 = 11:41:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 ? Papp Vojtěch VIC 0510 C 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 52700 Humeník David LCE 0402 C 51 = 11:51:00 ? Jedruch Viktor TZL 0600 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00 ? Šemnický Jakub TZL 0441 C 57 = 11:57:00 neregistro ......................... VAK C 59 = 11:59:00

Kategorie HDR

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    70 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Batani Valentina TZL 0492 C 0 = 11:00:00 neregistro 53317 Batani Valeria TZL 0491 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Honner Jaroslav VPM 0701 C 0 = 11:00:00 ? Hrbáček Filip LCE 1116 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Kaňák Julián SVS 0601 C 0 = 11:00:00 neregistro 53834 Kryštof David HLV 0400 C 0 = 11:00:00 neregistro 52677 Macka Sebastián LCE 1112 C 0 = 11:00:00 ? Otrusina Martin EZL 0606 C 0 = 11:00:00 neregistro 8411 Pekárek David TZL 10XX C 0 = 11:00:00 neregistro 52223 Pekárek Tobias TZL 05XX C 0 = 11:00:00 neregistro ? Pernička Martin TZL 0841 C 0 = 11:00:00 neregistro 8916 Pernička Václav TZL 0641 C 0 = 11:00:00 neregistro 416093 Pospíšilová Eliška KVS 0751 C 0 = 11:00:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 11:00:00 52212 Slováček Ondřej TZL 09XX C 0 = 11:00:00 neregistro ? Sláma Šimon LCE 1115 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Zichová Amálie LCE 1114 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Škoda František LCE 1113 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení   120 m, 14 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 51305 Alena Pěčková SKM 7850 C 0 = 11:00:00 neregistro 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 0 = 11:00:00 ? Hrubá Tereza TZL 9797 C 0 = 11:00:00 neregistro 2035742 Stříteský Tomáš ZVS 7401 C 0 = 11:00:00

Kategorie T

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2013   22:41

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 11:14:00 416064 Benroth Miroslav NNN C 16 = 11:16:00 neregistro ......................... VAK C 18 = 11:18:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00