Kategorie D10C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    65 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 10:34:00 416054 Zichová Amálie LCE 0451 C 36 = 10:36:00 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 38 = 10:38:00 neregistro ......................... VAK C 40 = 10:40:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 42 = 10:42:00 8597 Mrkvičková Ema TZL 0451 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 53831 Matochová Adélka TZL 0552 C 48 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 50 = 10:50:00 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 52 = 10:52:00 neregistro 52706 Mališková Kristýna LCE 0552 C 54 = 10:54:00 8596 Daňková Adéla TZL 0450 C 56 = 10:56:00

Kategorie D12C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    95 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 10:27:00 416074 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 C 29 = 10:29:00 8605 Jedruchová Štěpánka TZL 0350 C 31 = 10:31:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 B 33 = 10:33:00 ? Šimková Klára VIC 0353 C 35 = 10:35:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 37 = 10:37:00 8593 Šuráňová Pavlína TZL 0257 C 39 = 10:39:00 53866 Mudráková Eliška LCE 0352 C 41 = 10:41:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 43 = 10:43:00 8585 Tichá Marie TZL 0253 B 45 = 10:45:00 331231 Pišová Barbora LCE 0251 B 47 = 10:47:00 ? Šolcová Jana VIC 0254 C 49 = 10:49:00 53694 Talandová Zuzana KVS 0251 C 51 = 10:51:00 neregistro 253366 Chromá Karolína LCE 0353 C 53 = 10:53:00 8591 Kočová Halina TZL 0255 B 55 = 10:55:00

Kategorie D14C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   180 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 5 = 10:05:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 7 = 10:07:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 9 = 10:09:00 ? Halová Romana VIC 0164 C 11 = 10:11:00 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 B 13 = 10:13:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 15 = 10:15:00 8581 Macíková Barbora TZL 0053 C 17 = 10:17:00 416057 Malotová Kamila LCE 0055 C 19 = 10:19:00 ? Velecká Kateřina VIC 0157 C 21 = 10:21:00 8582 Paterová Klára TZL 0093 C 23 = 10:23:00 7201818 Golová Tereza VIC 0162 B 25 = 10:25:00 218974 Kundratová Lucie TZL 0058 B 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00

Kategorie D16C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 10:51:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 53 = 10:53:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 55 = 10:55:00 8602 Tichá Veronika TZL 9951 C 57 = 10:57:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 59 = 10:59:00

Kategorie D21C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   250 m, 19 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682103 Jakobová Adélka UOL 9052 R 22 = 10:22:00 1470167 Vlachová Tereza AOV 8750 C 24 = 10:24:00 53385 Bouzková Katka SVS 8151 C 26 = 10:26:00 53317 Batani Hana TZL 7351 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 1400448 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 36 = 10:36:00 9416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 38 = 10:38:00 530696 Maliňáková Dana SVS 8250 C 40 = 10:40:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 10:42:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 44 = 10:44:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 46 = 10:46:00 887153 Spitzerová Petra KVS 8350 C 48 = 10:48:00 neregistro 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C 50 = 10:50:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 C 52 = 10:52:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 54 = 10:54:00 920662 Koláriková Lucie TZL 9451 A 56 = 10:56:00 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie D35C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   230 m, 17 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 45 = 10:45:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 47 = 10:47:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 49 = 10:49:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 55 = 10:55:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie D45C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   180 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 10:33:00 53680 Lukůvková Lenka KVS 6851 C 35 = 10:35:00 neregistro 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 37 = 10:37:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 39 = 10:39:00 53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 45 = 10:45:00 53673 Sedláková Jarmila KVS 6751 C 47 = 10:47:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 49 = 10:49:00 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 51 = 10:51:00

Kategorie D55C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   145 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 54 = 10:54:00 8165 Ševčíková Alena CHA 5351 C 56 = 10:56:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie H10C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    65 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8601 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 C 4 = 10:04:00 neregistro 52700 Humeník David LCE 0402 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 8594 Šemnický Jakub TZL 0400 C 10 = 10:10:00 425578 Sláma Šimon LCE 0502 C 12 = 10:12:00 8595 Eichler Vít TZL 0401 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 426385 Riessler Štěpán OTK 0500 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 2070833 Novosad Pavel 5QC 0400 C 22 = 10:22:00 neregistro ? Krůček Pavel 8RC 0400 C 24 = 10:24:00 neregistro 416072 Hrbáček Filip LCE 0501 C 26 = 10:26:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00

Kategorie H12C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    95 m, 10 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8584 Bartík Filip TZL 0202 B 1 = 10:01:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 C 3 = 10:03:00 ? Volko Michal VIC 0204 B 5 = 10:05:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 7 = 10:07:00 425432 Jochec Jan VIC 0304 C 9 = 10:09:00 425531 Chovanec Václav TZL 0201 B 11 = 10:11:00 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 13 = 10:13:00 ? Pšenčík David VIC 0209 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 C 19 = 10:19:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 21 = 10:21:00 51516 Černín Lukáš SVS 0201 C 23 = 10:23:00 neregistro

Kategorie H14C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 3 = 10:03:00 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 5 = 10:05:00 2053585 Bitto Max LCE 0103 B 7 = 10:07:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 9 = 10:09:00 53689 Grebík Radim KVS 0101 C 11 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 13 = 10:13:00 2049539 Janík Patrik LCE 0101 B 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 9200992 Malý Vojtěch VIC 0005 C 19 = 10:19:00 8583 Zeman Jakub TZL 0102 B 21 = 10:21:00 53123 Smolka Roman VIC 0102 B 23 = 10:23:00

Kategorie H16C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   230 m, 17 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 ? Hartmann Vojtěch TZL 9904 C 9 = 10:09:00 neregistro

Kategorie H21C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   295 m, 21 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 0 = 10:00:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 6 = 10:06:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 C 12 = 10:12:00 897369 Bogar František BOR 8904 C 14 = 10:14:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 16 = 10:16:00 425520 Zvoníček Josef SKM 9404 A 18 = 10:18:00 7456789 Bubela Tomáš KVS 8100 C 20 = 10:20:00 1400443 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 22 = 10:22:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 24 = 10:24:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 26 = 10:26:00 53388 Bouzek Petr SVS 7901 C 28 = 10:28:00 515174 Smola Michal TZL 8131 E 30 = 10:30:00 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 C 32 = 10:32:00 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 38 = 10:38:00 7201200 Janas Petr XBM 7103 C 40 = 10:40:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 42 = 10:42:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 44 = 10:44:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 46 = 10:46:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 48 = 10:48:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 50 = 10:50:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 52 = 10:52:00 7203323 Mudrák Stanislav LCE 6701 C 54 = 10:54:00 2045226 Měrka Roman VIC 8308 C 56 = 10:56:00 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 58 = 10:58:00

Kategorie H35C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   250 m, 19 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 425524 Šiška Oto OTK 7202 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 8 = 10:08:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 426382 Pohořalý Jiří OTK 7500 C 14 = 10:14:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 16 = 10:16:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 18 = 10:18:00

Kategorie H45C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   230 m, 17 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2021855 Černík Milan KVS 6501 C 13 = 10:13:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 15 = 10:15:00 53807 Tomášek Pavel OTK 5800 C 17 = 10:17:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 19 = 10:19:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 21 = 10:21:00 53682 Žemlík Radim KVS 6401 C 23 = 10:23:00 51506 Piše Dušan LCE 6702 C 25 = 10:25:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 416048 Strakoš Bob TZL 6345 C 31 = 10:31:00 neregistro 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 37 = 10:37:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00

Kategorie H55C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   220 m, 13 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 8199 Ševčík Milan CHA 5003 C 31 = 10:31:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 41 = 10:41:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 43 = 10:43:00 2021858 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 45 = 10:45:00 253143 Čech Přemysl SVS 5901 C 47 = 10:47:00

Kategorie H65C

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   145 m, 12 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 2 = 10:02:00 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 4 = 10:04:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 10 = 10:10:00 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 12 = 10:12:00 52347 Kunz Antonín OTK 4729 C 14 = 10:14:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 16 = 10:16:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 18 = 10:18:00

Kategorie HD10N

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    95 m,  7 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 51517 Černín Adam SVS 0401 C 17 = 10:17:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 10:19:00 8608 Jedruch Viktor TZL 0600 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 ? Šolcová Veronika VIC 0458 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 53686 Pospíšilová Magdaléna KVS 9752 C 29 = 10:29:00 331031 Hrbáčková Michaela LCE 0751 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 ? Kundrata Vít JZL 0700 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 ? Veselý Jonáš VIC 0411 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00

Kategorie HDR

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Hala Jaromír VIC 0606 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Hauerland Jaroslav LCE 0001 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Hnilová Helena NNN 1099 C 0 = 10:00:00 neregistro 51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 0 = 10:00:00 neregistro 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 0 = 10:00:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 0 = 10:00:00 ? Marková Michaela VIC 0850 C 0 = 10:00:00 ? Marková Tatiana VIC 1060 C 0 = 10:00:00 53694 Matuška Václav KVS 0302 C 0 = 10:00:00 331690 Mudrák Šimon LCE 1010 C 0 = 10:00:00 neregistro 52685 Novosadová Klára 5QC 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   130 m, 11 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Krutilová Lenka NNN 9997 C 0 = 10:00:00 neregistro 331701 Riesslerová Eliška OTK 0350 C 0 = 10:00:00

Kategorie T

25.10.2014 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   205 m, 16 kontrol           tištěno 24.10.2014   13:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00 682616 Kadlček Václav NNN 8901 C 22 = 10:22:00 neregistro ......................... VAK C 24 = 10:24:00 ? Dlabaja Petr 8RC 8800 C 26 = 10:26:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:28:00 ? Dlabaja Pavel 8XC 8500 C 30 = 10:30:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 10:32:00 53892 Sláčík Tomáš 35X 9100 C 34 = 10:34:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 10:36:00 428279 Špak Zdeněk NNN 9998 C 38 = 10:38:00 neregistro 446439 Janasová Barbora XBM 7150 C 40 = 10:40:00 ? Sláma Lumír LCE 8103 C 42 = 10:42:00 neregistro ......................... VAK C 44 = 10:44:00 ? Kratochvílová Eva NNN 9999 C 46 = 10:46:00 neregistro ......................... VAK C 48 = 10:48:00