Kategorie D10C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    19 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436421 Štětínská Tereza MOV 0751 C 20 = 10:20:00 8594 Rosíková Růžena Eliška TZL 0650 C 22 = 10:22:00 49461 Matulová Valérie BFM 0652 C 24 = 10:24:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 420459 Pavlová Eliška MOV 0650 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00

Kategorie D12C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    20 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 38 = 10:38:00 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 40 = 10:40:00 49312 Kolarczyková Eliška TRI 0551 C 42 = 10:42:00 53831 Matochová Adéla TZL 0552 C 44 = 10:44:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 46 = 10:46:00 53853 Batani Valeria TZL 0550 C 48 = 10:48:00 425428 Šolcová Veronika VIC 0458 C 50 = 10:50:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 B 52 = 10:52:00 426342 Kočarová Marie BFM 0557 C 54 = 10:54:00 neregistro 53354 Batani Valentina TZL 0551 C 56 = 10:56:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 58 = 10:58:00 2091540 Šotová Anna LCE 0452 C 60 = 11:00:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 B 62 = 11:02:00 8612 Kolaříková Eliška TZL 0452 C 64 = 11:04:00 8652 Rybková Vendula TRI 0453 C 66 = 11:06:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00

Kategorie D14C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    24 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 9 = 10:09:00 1400427 Pišová Barbora LCE 0251 B 11 = 10:11:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 13 = 10:13:00 889306 Janků Daniela LCE 0350 B 15 = 10:15:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 17 = 10:17:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 19 = 10:19:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 B 21 = 10:21:00 2091546 Kočová Halina TZL 0255 B 23 = 10:23:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 B 25 = 10:25:00 2091554 Tichá Julie TZL 0252 B 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 331701 Riesslerová Eliška OTK 0350 B 31 = 10:31:00 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 B 33 = 10:33:00 9201326 Bednaříková Emma VLI 0359 B 35 = 10:35:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 37 = 10:37:00

Kategorie D16C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2091544 Tichá Marie TZL 0253 B 45 = 10:45:00 7204985 Poláková Lenka SOP 0151 A 47 = 10:47:00 331362 Matulíková Aneta TZL 0050 C 49 = 10:49:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 10:51:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 53 = 10:53:00 425423 Halová Romana VIC 0164 C 55 = 10:55:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 61 = 11:01:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 63 = 11:03:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 65 = 11:05:00

Kategorie D21C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   160 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 52957 Fukalová Hana AOP 9850 A 5 = 10:05:00 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 7 = 10:07:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 9 = 10:09:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 11 = 10:11:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 17 = 10:17:00 53294 Mizerová Monika TRI 9250 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 23 = 10:23:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 25 = 10:25:00 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 27 = 10:27:00 9416043 Krejčíková Marie TZL 9252 C 29 = 10:29:00 428255 Smolová Anna NNN XX50 C 31 = 10:31:00 neregistro 53317 Batani Hana TZL 7351 C 33 = 10:33:00 2800304 Létalová Soňa SFM 8252 C 35 = 10:35:00 1470167 Vlachová Tereza AOV 8750 C 37 = 10:37:00 1400448 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00

Kategorie D35C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    36 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 10:43:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 45 = 10:45:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8053 C 47 = 10:47:00 neregistro 52690 Linhartová Martina GIG 7750 C 49 = 10:49:00 neregistro 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 7203458 Kundratová Jana TZL 7350 C 55 = 10:55:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 57 = 10:57:00 331069 Klímová Barbora OTK 7251 C 59 = 10:59:00

Kategorie D45C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51644 Černínová Dagmar 11U 7150 C 54 = 10:54:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 56 = 10:56:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 58 = 10:58:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 60 = 11:00:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 66 = 11:06:00 416058 Pišová Hana LCE 7053 C 68 = 11:08:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 70 = 11:10:00 416086 Končáková Katka HLV 6856 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 76 = 11:16:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 78 = 11:18:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 80 = 11:20:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 82 = 11:22:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 84 = 11:24:00

Kategorie D55C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 42 = 10:42:00 2021856 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 44 = 10:44:00 2070845 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 46 = 10:46:00

Kategorie H10C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    19 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 48 = 10:48:00 253366 Hájek Radim LCE 0702 C 50 = 10:50:00 8593 Novotný Miloš TZL 0702 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 53135 Pastuszek Tomáš TZL 0603 C 56 = 10:56:00 2087708 Chudík Martin BFM 0604 C 58 = 10:58:00 428262 Vojvodík Eduard MOV 0600 C 60 = 11:00:00 53360 Kundrata Vít TZL 0700 C 62 = 11:02:00 49355 Ryška Matěj TRI 0604 C 64 = 11:04:00 8618 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 66 = 11:06:00 425427 Vlcek Tomas VIC C 68 = 11:08:00 neregistro 7207028 Pernička Václav TZL 0602 C 70 = 11:10:00 2075691 Skýba Jakub Jan LCE 0701 C 72 = 11:12:00 425434 Hala Jaromír VIC 0606 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00

Kategorie H12C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    21 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 10:12:00 51517 Černín Adam SVS 0401 C 14 = 10:14:00 4027 Černín Adrian 11U 0400 C 16 = 10:16:00 49895 Palas Jan TZL 0507 C 18 = 10:18:00 neregistro 49381 Sliž Rostislav TRI 0302 C 20 = 10:20:00 neregistro 2080833 Humeník David LCE 0402 B 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 2096138 Hustý Adam TZL 0403 C 26 = 10:26:00 2080838 Sláma Šimon LCE 0502 C 28 = 10:28:00 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 30 = 10:30:00 2099502 Kirschner Damian TRI 0506 C 32 = 10:32:00 425435 Dobiáš Jiří VIC 0408 C 34 = 10:34:00 49327 Damek Ondřej TRI 0503 C 36 = 10:36:00 416072 Hrbáček Filip LCE 0501 C 38 = 10:38:00 neregistro 8602 Vaněk Bořek TZL 0505 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 49341 Bíčánek Jan TRI 0502 C 44 = 10:44:00 428271 Bjolek Jan BFM 0601 C 46 = 10:46:00 8610 Martinek Matyáš TZL 0504 C 48 = 10:48:00 428209 Smyček David BFM 0504 C 50 = 10:50:00 neregistro 7200590 Kovařík Tomáš TRI 0400 B 52 = 10:52:00 425425 Gerža Adam VIC 0511 C 54 = 10:54:00 416067 Kovařík Šimon LCE 0503 C 56 = 10:56:00 2070833 Novosad Pavel TZL 0404 B 58 = 10:58:00 425438 Veselý Jonáš VIC 0411 C 60 = 11:00:00 8651 Cieslar Michael TRI 0505 C 62 = 11:02:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 64 = 11:04:00 416128 Mrózek Pawel TRI 0401 B 66 = 11:06:00 8601 Vaněk Ondřej TZL 0402 C 68 = 11:08:00 49396 Sikora Matěj TRI 0501 C 70 = 11:10:00 53138 Papp Vojtěch VIC 0510 C 72 = 11:12:00 8595 Eichler Vít TZL 0401 B 74 = 11:14:00

Kategorie H14C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 10:09:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 11 = 10:11:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 619094 Frkal Jiří SKM 0300 C 15 = 10:15:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 B 17 = 10:17:00 51301 Kovařík Jakub LCE 0307 C 19 = 10:19:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 21 = 10:21:00 425436 Volko Michal VIC 0204 C 23 = 10:23:00 9101677 Haltof Marek TRI 0200 B 25 = 10:25:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 53353 Kundrata Jan TZL 0203 B 31 = 10:31:00 2067396 Matuš Vít VRB 0202 C 33 = 10:33:00 428272 Bjolek Michal BFM 0305 C 35 = 10:35:00 416071 Hájek Petr LCE 0306 B 37 = 10:37:00 436930 Blank Noah SKM 0201 B 39 = 10:39:00 425431 Pšenčík David VIC 0209 B 41 = 10:41:00

Kategorie H16C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425421 Pšenčík Jan VIC 0100 B 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 9200992 Malý Vojtěch VIC 0005 C 4 = 10:04:00 425432 Kršák Jaroslav VIC 0106 C 6 = 10:06:00 425520 Zvoníček Jiří SKM 0101 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie H18C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   160 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 61 = 11:01:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 B 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00

Kategorie H21C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    53 m, 21 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2087698 Mutina Václav BFM 9301 C 7 = 10:07:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 9 = 10:09:00 822616 Kadlček Václav NNN 8901 C 11 = 10:11:00 neregistro ? Fafa VIC C 13 = 10:13:00 neregistro 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 15 = 10:15:00 1417252 Jurek Radim 4EC 8500 C 17 = 10:17:00 neregistro 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 553455 Benroth Martin TZL 9206 C 23 = 10:23:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 25 = 10:25:00 49490 Šatánek Martin SFM 8201 C 27 = 10:27:00 515174 Smola Michal TZL 8131 R 29 = 10:29:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 31 = 10:31:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 33 = 10:33:00 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 35 = 10:35:00 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 37 = 10:37:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 39 = 10:39:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 41 = 10:41:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 43 = 10:43:00 7206555 Šuráň René LCE 7034 C 45 = 10:45:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 47 = 10:47:00 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 49 = 10:49:00 7571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 51 = 10:51:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 53 = 10:53:00 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 55 = 10:55:00 2800327 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 57 = 10:57:00 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 59 = 10:59:00 9200524 Láznička Václav TZL 9901 A 61 = 11:01:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 1144114 Lachendro Jan SKM 8700 C 67 = 11:07:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 69 = 11:09:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 71 = 11:11:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 77 = 11:17:00 51527 Švestka Vít KVS 9700 C 79 = 11:19:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 81 = 11:21:00 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 83 = 11:23:00

Kategorie H35C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    45 m, 17 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
303932 Krhut Libor HAV 6302 C 39 = 10:39:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 41 = 10:41:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 43 = 10:43:00 2080910 Novosad Pavel 5QC 7400 C 45 = 10:45:00 neregistro 7863 Tuharský Martin TRI 7702 C 47 = 10:47:00 2091534 Sláma Lumír LCE 8103 C 49 = 10:49:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 51 = 10:51:00 2425426 Vlcek Jiri VIC C 53 = 10:53:00 neregistro 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 59 = 10:59:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 61 = 11:01:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 63 = 11:03:00 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 65 = 11:05:00 neregistro 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 67 = 11:07:00 7207617 Brychlec Lukáš MOV 7501 C 69 = 11:09:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 75 = 11:15:00 2045222 Škoda František LCE 7439 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00

Kategorie H45C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    38 m, 15 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 8 = 10:08:00 4101 Černín Zbyněk 11U 6900 C 10 = 10:10:00 426344 Kočara Jiří BFM 7001 C 12 = 10:12:00 neregistro 2080824 Panna Jan MOV 7101 C 14 = 10:14:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 16 = 10:16:00 2059751 Svoboda Martin BFM 6701 C 18 = 10:18:00 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 20 = 10:20:00 331231 Piše Dušan LCE 6702 C 22 = 10:22:00 416048 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 24 = 10:24:00 52344 Kunz Petr OTK 6910 C 26 = 10:26:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 28 = 10:28:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 30 = 10:30:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 32 = 10:32:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie H55C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53398 Hauerland Jaroslav LCE 5501 C 0 = 10:00:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 2 = 10:02:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 4 = 10:04:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 6 = 10:06:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 8 = 10:08:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 10 = 10:10:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 16 = 10:16:00 53807 Tomášek Pavel OTK 5800 C 18 = 10:18:00 2070844 Slováček Rudolf TZL 5402 C 20 = 10:20:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 2021853 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2021858 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 30 = 10:30:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 32 = 10:32:00 2096226 Prokop Lubomír TRI 6001 C 34 = 10:34:00 416082 Dvorský Ilja 6YC 6100 C 36 = 10:36:00 neregistro 428296 Štípek Rostislav TZL 5702 C 38 = 10:38:00 neregistro 49452 Telecký Martin BFM 5201 C 40 = 10:40:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 42 = 10:42:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 44 = 10:44:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 46 = 10:46:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 48 = 10:48:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 50 = 10:50:00

Kategorie H65C

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   100 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 2 = 10:02:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 4 = 10:04:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 6 = 10:06:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 8 = 10:08:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 10 = 10:10:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 12 = 10:12:00 8653 Opletal Jaroslav TRI 3700 C 14 = 10:14:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00

Kategorie HD10N

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    19 m,  6 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428249 Čudková Kristýna MOV 0654 C 21 = 10:21:00 neregistro 8663 Bičánek Vít TRI 0700 C 23 = 10:23:00 331259 Linhart Adam GIG 0801 C 25 = 10:25:00 neregistro 53280 Mitrenga Jan TRI 0702 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 49382 Kaufmanová Šárka TRI 0851 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 8608 Ambrož Kryštof TZL 0803 C 35 = 10:35:00 neregistro 49315 Tuharský Tobiáš TRI 0701 C 37 = 10:37:00 428283 Kočara František BFM 0701 C 39 = 10:39:00 neregistro 8657 Byrtus Jakub TRI 0508 C 41 = 10:41:00 neregistro 253363 Juríková Michaela LCE 0853 C 43 = 10:43:00 425433 Veselý Štěpán VIC 0712 C 45 = 10:45:00 51521 Novosadová Adela SVS 0650 C 47 = 10:47:00 neregistro 426365 Návrat Ondřej VIC 0710 C 49 = 10:49:00 2080938 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 51 = 10:51:00 53857 Špaňhel Petr VIC 0610 C 53 = 10:53:00 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 55 = 10:55:00 neregistro ......................... VAK C 57 = 10:57:00 8656 Szarzecová Eva TRI 0850 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 63 = 11:03:00 neregistro 218973 Kundratová Eva TZL 0950 C 65 = 11:05:00 53686 Pospíšilová Magdaléna KVS 9752 C 67 = 11:07:00 7207055 Pernička Martin TZL 0800 C 69 = 11:09:00

Kategorie HDR

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    19 m,  8 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 425439 Bartosova Sara VIC C 0 = 10:00:00 neregistro 52990 Brandštetter Patrik MOV 1000 C 0 = 10:00:00 49322 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 10:00:00 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 10:00:00 2087705 Chudíková Magdalena BFM 1051 C 0 = 10:00:00 neregistro 436931 Dittrich Matouš SKM 1000 C 0 = 10:00:00 8596 Entová Kateřina TZL 0751 C 0 = 10:00:00 ? HDR KVS KVS XX10 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX9 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX8 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX7 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX6 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX5 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX4 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX3 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX2 C 0 = 10:00:00 neregistro ? HDR KVS KVS XXX1 C 0 = 10:00:00 neregistro 2103244 Hala Jakub VIC 0600 C 0 = 10:00:00 8664 Halabrin Roman TRI 1000 C 0 = 10:00:00 2073722 Halová Kateřina VIC 0860 C 0 = 10:00:00 ? Hozík Štěpán TZL 0806 C 0 = 10:00:00 neregistro 8615 Huleja Martin TZL 0604 C 0 = 10:00:00 neregistro 8582 Klimešová Kateřina TZL 0455 C 0 = 10:00:00 neregistro 330673 Klímová Markéta OTK 0950 C 0 = 10:00:00 49443 Létal Hynek SFM 1001 C 0 = 10:00:00 2061826 Létal Jonáš SFM 0901 C 0 = 10:00:00 331753 Lázničková Alžběta TZL 0858 C 0 = 10:00:00 425437 Marková Tatiana VIC 1060 C 0 = 10:00:00 52996 Menzel Antonín MOV 0700 C 0 = 10:00:00 331675 Michálek Marián LCE 1111 C 0 = 10:00:00 8620 Mikláš Matěj TZL 0704 C 0 = 10:00:00 neregistro 416062 Nevěřilová Jolana LCE XXXV C 0 = 10:00:00 neregistro 52685 Novosadová Klára 5QC 0950 C 0 = 10:00:00 neregistro 416054 Ochodnická Sára LCE XXXT C 0 = 10:00:00 neregistro 8584 Perničková Karolína TZL 0850 C 0 = 10:00:00 ? Poslušná Jitka TZL 0752 C 0 = 10:00:00 neregistro 416083 Pěček Tobiáš SKM 1100 C 0 = 10:00:00 8597 Přibík Martin TZL 0807 C 0 = 10:00:00 neregistro 426385 Riessler Štěpán OTK 0500 C 0 = 10:00:00 2027246 Rychtářová Barbora MOV 0653 C 0 = 10:00:00 neregistro 52201 Rytiřová Denisa SKM 11XX C 0 = 10:00:00 neregistro 52212 Slováček Ondřej TZL 0902 C 0 = 10:00:00 ? Slámová Julie LCE XXXX C 0 = 10:00:00 neregistro ? Solar Jan TZL C 0 = 10:00:00 neregistro 8588 Solař Adam TZL 0801 C 0 = 10:00:00 49319 Topiarzová Klára TRI 0951 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Urbancová Veronika LCE XXAA C 0 = 10:00:00 neregistro ? Urbanec LCE XXAB C 0 = 10:00:00 neregistro 331031 Vebr David LCE XXXY C 0 = 10:00:00 neregistro 425440 Vlckova Marketa VIC C 0 = 10:00:00 neregistro 51372 Vojvodík Rudolf MOV 0800 C 0 = 10:00:00 neregistro 2102570 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 10:00:00 2103241 Zichova Sara VIC C 0 = 10:00:00 neregistro 52073 Zichová Nela LCE XXXU C 0 = 10:00:00 neregistro 2082902 Škoda František LCE 1113 C 0 = 10:00:00 52693 Špendlíková Monika LCE XXXR C 0 = 10:00:00 neregistro 8598 Švrčinová Julie TZL 0456 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    21 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 2049578 Bednařík Aleš VLI 7309 C 0 = 10:00:00 2049576 Bednaříková Daniela VLI 7759 C 0 = 10:00:00 53809 Blank Radka SKM 73XX C 0 = 10:00:00 neregistro 49330 Bruk Miroslav TRI 6100 C 0 = 10:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 10:00:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 10:00:00 2035161 Haluzíková Barbora SFM 8651 C 0 = 10:00:00 416077 Kavan Luboš SKM 6301 C 0 = 10:00:00 ? Kohoutek Milan NNN C 0 = 10:00:00 neregistro 1962624 Moser Zdeněk SKM 6200 C 0 = 10:00:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 10:00:00 206362 Nováková Lenka BFM 7852 C 0 = 10:00:00 neregistro 52626 OLekšová Viktorie KRN 0351 C 0 = 10:00:00 neregistro 436420 Pavlová Libuše MOV 7451 C 0 = 10:00:00 neregistro 416093 Pospíšilová Lenka KVS 7150 C 0 = 10:00:00 2017677 Pěčková Monika SKM 7350 C 0 = 10:00:00 8594 Rosíková Alžběta Marie TZL 0151 C 0 = 10:00:00 ? Slámová Alena LCE XXXZ C 0 = 10:00:00 neregistro 2103260 Solc Karel VIC C 0 = 10:00:00 neregistro 49377 Tuharská Aneta TRI 7751 C 0 = 10:00:00 neregistro 51516 Černín Lukáš SVS 0201 C 0 = 10:00:00 2800316 Černín Radek SVS 7300 C 0 = 10:00:00 neregistro 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 0 = 10:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 10:00:00 2087691 Řeháková Jana BFM 7152 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie T

15.10.2016 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení    32 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2016   21:57

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52780 Čudek Libor MOV C 4 = 10:04:00 neregistro 416064 Benroth Miroslav NNN XX49 C 6 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 8 = 10:08:00 7207627 Karlová Eva MOV 8551 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 428300 Bjolek Lukáš BFM 7601 C 14 = 10:14:00 neregistro 2080849 Muchová Barbora 6KC 8550 C 16 = 10:16:00 neregistro ......................... VAK C 18 = 10:18:00 416065 Benrothová Irena NNN XX51 C 20 = 10:20:00 neregistro ......................... VAK C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 1400414 Marková Pavla VIC 7857 C 26 = 10:26:00 53687 Pospíšil Radim KVS 7200 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 206365 Matula Pavel BFM 7602 C 32 = 10:32:00 neregistro ......................... VAK C 34 = 10:34:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 2035742 Stříteský Tomáš SVS 7400 C 40 = 10:40:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 10:42:00