V pátek vyrážíme na nejlepší oddílovou akci roku, soustředění. Je přihlášeno 47 lidí, kompletní seznam přihlášených je zde. Mrkněte se prosím na seznam a případné změny pošlete obratem, musíme závazně objednat jídlo. Účast naší rodiny je díky nějakým problémům v rodině ohrožena, proto apeluji na důslednost a zodpovědnost… Jsou zde ještě nějaké nedoplatky. Bohužel, díky zkouškám se odhlásil David Burkart, ale nedá se. Sraz všech účastníků zájezdu je v 15:30 pře spořitelnou, poté se vydáme směrem na Řasnou. Počítám s těmito řidiči:

Sadílkovi – 4 kusy ve voze, jedou přímo ze Zlína

Markovi – 4 kusy ve voze, budou na srazu

Punčochářovi – 4 kusy ve voze, mohou jet po vlastní ose samostatně

Špaňhelovi – 4 + 1  kus ve voze, pokud mi vezmou Jardu Halu, mohou jet po vlastní ose ve voze samostatně

Vlčkovi – 3 + 1 kus, sraz před spořitelnou v 15:30

Golovi – 3 + 1 kus sraz před spořitenou v 15:30

Vyoralovi – 2 + 2 kusy, sraz před spořitelnou v 15:30

Vávra + Kůstkovi, domluvte se prosím na odjezdu samostatně, Markovi exnulo auto…

Kubíčkovi, 2+2 kusy, sraz před spořitelnou v 15:30

Ostatní si řeší dopravu samostatně, předpokládám, že Verča s Tomem dorazí v sobotu autem a pomůžou nám s odvozem některých dorostenců v úterý, Brňáci se asi taky nějak domluví na dopravě individuálně. Mira Gola vezme oddílový stan, u Vávry počítám s kytarou.

V kempu budou ubytovány 3 oddíly, které zde mají soustředění, budeme se muset domlouvat na časech jídla a ladit tréninky. V každém případě si všichni vezmou dostatek běžeckého oblečení, alespoň 2 běžecké boty, několik párů ponožek na výměnu, všichni budou mít oddílový dres, čip a buzolu. Každý si bude do lesa také brát lahev s vodou! Kdo bude chtít absolvovat noční trénink, vezme si čelovku.