Na víkendové závody na Revice dorazilo celkem hodně lidí, Jirka Vlček pozval další z atletického oddílu, škoda jen, že nebylo více prostoru. Sezona se nám tak rozbíhá a je potřeba zapojit se více do mapové přípravy a hlavně, začít jezdit na oblastní závody. S tím souvisí také drobná změna v organizaci tréninků a skupin…

Rozšiřujeme dorosteneckou tréninkovou skupinu TS2 o následující: Tomáš Vlček, Jaromír Hala, Jonáš Veselý. Tréninky této skupiny probíhají každé úterý od 17:30 a čtvrtek od 17:00. Sraz budu vždy avizovat v týdenním programu zde na oddílovém webu, více informací dám osobně v úterý.

Vzkaz pro žákovskou tréninkovou skupinu, zimní hibenrace už skončila, budíček, ve čtvrtek se na vás všechny těšíme na mpovém tréninku.

Co nás tedy čeká teno týden?

  • úterý 10.4. liniový mapový trénink, sraz TS2 tradičně v 17:30 zde, buzoly, čipy a dobré boty sebou. Pokud se bude chtít přidat někdo z dospělých, ozvěte se mi nejpozději do pondělního věčera na mail
  • čtvrtek 12.4. mapový trénink, sraz všech skupin v 17:00 zde, opět buzoly, čipy a dobré boty sebou.
  • sobota 14.4. oblastní závod v Otrokovicích, přihlášky přijímám do nedělního večera
  • uzavírají se také přihlášky na Mistrovství Moravy, které proběhne v sobotu 21.4. v Luhačovicích. Kdo má zájem startovat, potřebuji přihlášku nejpozději v pondělí 9.4. do večera.